Pažintinė programa "ANYKŠČIŲ ŠILELIS: MIŠKAS KITAIP"

Medžių lajų tako komplekso lankytojams siūlome suderinti aktyvų, pažintinį, sveikatingumo bei kultūrinį turizmą ir užsisakyti valandos trukmės pažintinę programą: „Anykščių šilelis: miškas kitaip“. Pagrindinis programos tikslas – atskleisti itin glaudų žmogaus ir gamtos ryšį. Gidas ne tik išsamiai pristatys Medžių lajų tako kompleksą, bet ir supažindins lankytojus su garsiausiame Lietuvos miške – Antano Baranausko apdainuotame Anykščių šilelyje – augančiais medžiais, atskleis netikėčiausių faktų apie juos. Pažintinės programos dalis – pažintis su žinomiausio Lietuvos rieduliu – Puntuko akmeniu. Sužinosite, kodėl šis akmuo yra geologijos, mitologijos ir kultūros vertybė.

Ar žinote, ką simbolizuoja Medžių lajų tako apžvalgos bokštas, kiek betono ir metalo sunaudota Medžių lajų tako statybai? O ar žinote, po kokiu medžiu stovint gerėja nuotaika? Kodėl ąžuolo gilės šarvuotos? Kaip pušis ištveria vandens stygių? Iš kokio medžio gaminami degtukai ir kodėl? Kokia žolė gydo 99 ligas? Kodėl beveik pusmetį Puntukas buvo paslėptas po daržine? Visa tai ir dar daugiau jums atskleis gidas pažintinės programos „Anykščių šilelis: miškas kitaip“ metu.

 

 

Pažintinės programos vedamos lietuvių, anglų ir rusų kalbomis

 

Pažintinės programos KAINA

Pažintinės programos kaina asmeniui – 7 eurai;

Moksleiviams, dieninio skyriaus studentams bei senjorams –  5 eurai;

Pažintinės programos kaina užsienio kalba (anglų, rusų) asmeniui -  9 eurai.

100 % nuolaida taikoma ikimokyklinio amžiaus vaikams, mokytojui, lydinčiam 10 ir daugiau moksleivių grupę, turizmo firmų atstovams, lydintiems grupes, kuriuose ne mažiau kaip 10 asmenų.

 

Pažintinės programos UŽSAKYMAS

Registruotis reikia iš anksto telefonu: +370 684 53736 arba el. p. info@lajutakas.lt 

Pageidaujantys už paslaugą atsiskaityti mokėjimo pavedimu turi iš anksto kreiptis telefonu +370 381 507 38 arba el. paštu grazina.stankevic@saugoma.lt