Projekto „Mums rūpi“ dalyviai darbavosi Anykščių regioniniame parke

2019-09-03


Į Anykščių regioninį parką, įgyvendindami projektą „Mums rūpi“, š. m. rugpjūčio 30 d. atvyko „Swedbank Invesment Management“ darbuotojai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos bei Švedijos ir, apžiūrėję regioninio parko lankytojų centro interaktyvią ekspoziciją, lydimi parko darbuotojų, patraukė į stovyklavietę „Trečias kilometras“, kurioje ėmėsi stovyklavietės atnaujinimo darbų: dažė suoliukus ir stalus, persirengimo kabinas, sukalė stulpelius apsauginei tvorelei įrengti bei atliko kitus rekreacinės įrangos atnaujinimo darbus.

Šauni idėja, puikios nuotaikos, padėka projekto dalyviams!

Daugiau apie projektą: „Swedbank“ sukurtas projektas „Mums rūpi“ skirtas skatinti savanorystę, atlikti gerus darbus ir taip kurti pokytį visuomenėje bei parodyti pilietiškumą ir gerą valią. Kiekvienas „Swedbank“ darbuotojas gali palaikyti projekto idėją ir skirti laiko savanorystei. Projekto tikslas – padėti spręsti sunkumus, su kuriais susiduria įvairios Lietuvos bendruomenės – mokyklos, globos įstaigos, gyvūnais besirūpinančios organizacijos, bibliotekos, kultūros centrai ir kitos organizacijos ar įstaigos.

Nors projektas yra skirtas darbuotojams Lietuvoje, tačiau į Anykščių regioninį parką buvo atvykę „Swedbank Invesment Management“ darbuotojai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos bei Švedijos.