MEDŽIŲ LAJŲ TAKAS VĖL LAUKIA LANKYTOJŲ NUO KOVO 20 DIENOS!

2021-03-17


Atlaisvinus karantino suvaržymus, palaipsniui atveriame ir Medžių lajų tako kompleksą. 

Lankytojų lauksime jau nuo kovo 20 dienos!

Atkreipkite dėmesį, kad nuo 2021-03-20 yra MEDŽIŲ LAJŲ TAKO KOMPLEKSO LANKYTOJO BILIETAS!

Medžių lajų tako komplekso lankymas asmeniui 4,00 Eur

Neįgaliems asmenims, pensininkams, studentams ir moksleiviams asmeniui 2,00 Eur

Ikimokyklinio amžiaus vaikams nemokama

Informuojame, kad karantino laikotarpiu:

  • Lankytojų skaičius Lajų take bus ribojamas. Vienu metu galės lankytis ne daugiau kaip 5 asmenys, išskyrus dviejų šeimų ar dviejų namų ūkių nariai. Informacijos centre vienu metu įleisime ne daugiau kaip 2 lankytojus.
  • Vyresni nei 6 metų asmenys privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), kurios priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną. Kaukių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ir jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (rekomenduojama dėvėti veido skydelį).
  • Laukiant eilėje ir einant lajų taku lankytojai turi laikytis saugaus ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo vienas nuo kito.
  • Lankytojai turi laikytis asmens higienos (rankų higienos, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo).

Į lankymo objektą NEBUS ĮLEIDŽIAMI asmenys, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymiai (karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas) bei kuriems privaloma izoliacija!

Siekiant išvengti galimo užsikrėtimo koronavirusu COVID-19 ir tolesnio jo plitimo NEVEIKS Informacijos centre esanti ekspozicija bei Neįgaliųjų keltuvai.

Daugiau informacijos apie Medžių lajų taką ČIA.