Kviečiame į Vaikų vasaros stovyklą!

2020-07-14


VAIKŲ VASAROS STOVYKLA „GAMTOS DIENOS ANYKŠČIŲ REGIONINIAME PARKE“

Dar nepatyrei smagių vasariškų nuotykių? Kviečiame aplankyti Anykščių regioninį parką, jeigu mėgsti laiką leisti gamtoje ir esi pasiryžęs įveikti kilometrus iššūkių! Susiruošk kuprinę, nes visas 5 dienas keliausime po nuostabiąją Anykščių regioninio parko gamtą! Pažinsime Anykščių regioninio parko vertybes šmirinėdami po lankytojų centro ekspoziciją ir, apšilę kojas, žygiuosime ieškoti nuotykių į gamtą. Svarbu, kad tinkamai apsirengtum: kasdien pasitikrink orų prognozę – gali prireikti apsaugos nuo lietaus, kepurės nuo saulės, bet svarbiausia –patogūs batai. Į lauką neisime tik esant labai blogoms oro sąlygoms, nes varlių lietus jaunųjų gamtos mylėtojų negąsdina.

KADA? Jaunųjų gamtos mylėtojų lauksime liepos 27–31 dienomis. Į nuotykių gamtoje sūkurį nersime kasdien 8.30–13.00 val.

KUR? Visi nuotykiai prasidės Anykščių regioninio parko Lankytojų centre, J. Biliūno g. 55, Anykščiai.

KĄ VEIKSIME? Stovyklos vadovai visas 5 dienas ves jus dar nepažintais gamtos takais: keliausime, važiuosime, plauksime, kursime laužą ir gerą nuotaiką.

KAS? Stovyklai vadovaus Anykščių regioninio parko specialistai, tad turėsite puikią progą pabendrauti ir sužinoti ką jie veikia, o svarbiausia – tai jie žino slapčiausias regioninio parko vietas, kurias būtinai jums parodys. Stovykloje dirbs ir 2 savanoriai.

DALYVIŲ AMŽIUS: 9-11 m.

KAINA: 60 Eur.
Į kainą įskaičiuota edukacijos ir atrakcijos, kelionės, visa reikalinga įranga.

KĄ TURĖTI?
• Vaiko sveikatos Pažymą (arba jos kopiją) išduotą ne anksčiau kaip prieš metus.
• Apsaugos priemonių nuo saulės, lietaus, erkių ir vabzdžių.
• Patogią kuprinę žygiams, kurioje tilptų gertuvė vandeniui , užkandžiai ir kitos būtiniausios priemonės.
• Atšvaitinę liemenę arba ryškius drabužius.
• Aprangą pagal orus, patogius batus.
• Maudymosi aprangą ir rankšluostį.

SVARBU! Įvertinkite savo fizines galimybes, nes didžiąją dalį laiko leisime gamtoje, daug keliausime pėsčiomis įvairiomis trasomis, minsime dviratį, plauksime valtimis, tad kantrybei turėtumėte numatyti vietos kuprinėje

Dalyvių skaičius ribotas: 10–15 asmenų. Stovykla įvyks tik susirinkus bent 10 dalyvių.

Registracija iki liepos 22 d. užpildant žemiau pateiktą formą internetu.

Registracijos duomenys reikalingi užpildyti sutarčiai ir bus naudojami stovyklos organizavimo tikslams. Su kiekvienu užsiregistravusiuoju iki nustatytos datos bus susisiekta asmeniškai, ir tik susirinkus ne mažiau kaip 10 dalyvių, turėsite iki nustatytos dienos sumokėti bankiniu pavedimu sutartyje nurodytą kainą (60 Eur), arba užsukę į direkciją sumokėsite grynais pinigais čia vietoje.

SUTARTIS: Į elektroninio pašto dėžutę, kurią nurodėte registracijos metu, gausite „Sutartį“ PDF formatu bei „Sutikimą“ dalyvauti stovykloje.
*Sutartį galite atsispausdinti ir pasirašyti savarankiškai: atsispausdinkite sutartį, pasirašykite ir po vieną sutarties bei sutarties priedų egzempliorių su Jūsų parašu nuskenavę arba nufotografavę atsiųskite elektroniniu paštu [email protected] . Originalą reikės pateikti pirmąją atvykimo dieną. Taip pat galite išsiųsti paštu arba užvežti jau atspausdintą ir pasirašytą sutartį į direkciją.
*Kitas variantas – jei neturite galimybės atsispausdinti, galite susiderinus laiką užsukti pasirašyti sutarties asmeniškai į direkciją.

Kilo klausimų? Teiraukis elektroniniu paštu: [email protected] arba mob. tel. 8 658 30470, 8686 11930 (Rasa Gražienė).

REGISTRACIJA: https://docs.google.com/forms/d/1PHXOZMHtBfFYpnSVqoGKYnAvfpTxRuqI7G8hBbE7Aqc/edit