Kviečiame balsuoti metų medžio rinkimuose – už ELMĖS ŠEŠIAKAMIENĮ AŽUOLĄ!

2017-11-28


Lietuvos metų medžio atrankos konkursas jau įpusėjo, todėl visus Anykščių regioninio parko draugus kviečiame nepamiršti prabalsuoti už – Elmės šešiakamienį ąžuolą! Juk mes norime, kad Anykščių rajono savivaldybės saugomas gamtinis kraštovaizdžio objektas būtų išrinktas 2017 metų Lietuvos medžiu!

2017 metų Lietuvos medžio rinkimuose dalyvauja 12 augalų, atrinktų iš 49 paraiškų. Tai Adamavo ąžuolas, Buivydo ąžuolas, Elmės šešiakamienis ąžuolas, Grybiškių ąžuolas, Gudlaukio ąžuolas. Dalyvauti konkurse taip pat atrinkti Papilės penkiolikakamienė ir Meškėnų liepos, Veisiejų ir Raganos uosiai,  Raganų eglė, Medaus obelis ir Aukštadvario kaštonas. Kiekvienas pilietis pasirenka ne daugiau kaip 1 (vieną) labiausiai patikusį medį ir už jį balsuoja nuo rugsėjo 20 d. iki spalio 19 d. elektroniniu erdvėje naudojantis kompiuterio (IP) adresu svetainėje www.arboristai.lt.
Rinkimai įpusėjo. Rezultatus matote - https://www.arboristai.lt/439-lietuvos-medzio-rinkimai-2017/1433-2017-met-lietuvos-medzio-rinkimai.
2017 metų Lietuvos medis bus paskelbtas spalio 20 dieną. Medis, surinkęs daugiausia balsų, kitais metais dalyvaus Europos medžio rinkimuose.