Konkursas „Kalėdų eglutė nenukertant eglės“

Gražiausių žiemos švenčių laikotarpiu kiekviena šeima galvoja, kaip papuošti namus ir kokią eglę ar jos šaką pasirinkti. Kalėdos sunkiai įsivaizduojamos be papuoštos eglutės, bet ne visi žmonės namie turi laisvą kampą joms ar noro šluoti eglučių metamus spyglius. Juk nenukirsta eglutė per kelis dešimtmečius išaugs į brandų medį! Todėl jau keletą metų iš eilės regioninio parko darbuotojai patys kuria Kalėdines eglutes nenukirsdami eglės ir taip puošdami savo patalpas. Šiais metais mes pasigaminome eglutę iš surištų eglės šakų, įpinėme gudobelės šakelių su uogomis, o Kalėdinį raudoną akcentą sukūrėme dar rudenį: iš nukritusių lapų susukome „rožės žiedus“. Kviečiame ir Jus prisijungti ir pasidalinti gražiomis idėjomis! Taip paskatinsime visus tausoti bei saugoti gamtą.

   Kurkite Kalėdines eglutes nenukirsdami eglutės, o kokybiškas fotografijas iki 2017 metų sausio 6 dienos siųskite į Anykščių regioninio parko direkciją elektroniniu paštu adresu simona.stasiuniene@anyksciuparkas.lt.

Konkurso sąlygos:

  1. eglutė turi būti pagaminta jūsų pačių iš natūralių gamtinių ir greit suyrančių bei neteršiančių aplinkos medžiagų;
  2. eglutė turi būti ne žemesnė kaip 1 metro aukščio;
  3. konkurse negali dalyvauti nukirstos natūralios eglės arba dirbtinės eglutės.

Jūsų nuotraukos bus talpinamos regioninio parko internetiniame puslapyje bei Facebook paskyroje. Laimėtojo laukia įsimintina Anykščių regioninio parko direkcijos DOVANA!

Kartu būkime kūrybingi ir saugokime gamtą!

 Anykščių regioninio parko kolektyvo kurta eglutė (konkurse nedalyvauja)

 Medžių lajų tako komplekso darbuotojų kurta eglutė (konkurse nedalyvauja)

KONKURSE DALYVAUJANČIOS EGLUTĖS:


1. Kavarsko pagrindinės mokyklos-daugiafunkcio centro Priešmokyklinės grupės eglutė. Grupės auklėtoja Rita Vanagaitė. Kūgio formos karkasas padarytas iš kartono. Karkasas apsuktas vielute ir apkaišiotas sidabrinės eglės šakomis, papuošta sudžiovintais bijūno žiedais, šilko kaspinėliais, pušies kankorėžiais. Žvaigždė iš susukto laikraščio, apipurkšta bronza ir karštais klijais.

 


2. Renatos Baltakytės eglutė Nr. 1 pagaminta iš pagaliukų, kurie buvo suruošti malkoms. Eglutė papuošta mediniais žaisliukais. 


3. Renatos Baltakytės eglutė Nr. 2 pagaminta taip pat šeimos narių rankomis iš žalių eglišakių, ant šakų keletas kankorėžių, kad būtų truputį žaismingiau - pakabinti keli žaisliukai.